Fronty bezpośrednio od Największego producenta

kuchni i mebli w Polsce Black Red White

Zapraszamy Państwa do kontaktu: 514 90 66 77 (no sms)

 

Świat Mebli ul. Księdza Prałata Słonki 24

34-300 Żywiec


Fronty kuchenne BRW

Wiele osób zastanawia się, czy można kupić same fronty do szafek kuchennych. Odpowiedź brzmi- oczywiście! Dostępne u nas fronty meblowe BRW występują w różnych wariantach foliowane, lakierowane, akrylowe, fornirowane czy drewniane. Istnieje możliwość dopasowania kształtu, formatu i kolorystyki. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego.

 

Z czego produkowane są fronty?

 

Istnieje mnogość materiałów, z jakich są wykonywane BRW fronty kuchenne. Są to między innymi:

  • drewno- sosna, świerk, olcha, buk, dąb jesion. Jest bardzo trwałe, a dzięki naturalnemu wyglądowi łatwo dobrać do niego dodatki.
  • płyta MDF- wykonana ze zmielonego i sprasowanego drewna. Na zewnątrz może być pokryta folią lub lakierem.
  • płyta wiórowa- może być laminowana, fornirowana lub lakierowana.

W naszej ofercie znajdą Państwo fronty BRW wykonane z różnych materiałów w celu uzyskania najwyższej satysfakcji.

 

Metody wykończenia drzwiczek kuchennych

 

Drzwiczki kuchenne, które wykonane są z płyt, można wykończyć dwiema metodami. Jedna z nich to postforming, gdzie krawędzie są zaokrąglone, a płyta pokryta jest jednym kawałkiem folii lub laminatu. Drugi sposób to softforming, gdzie krawędzie nie są zaokrąglone, a tam, gdzie płyta jest odcięta, zostaje przyklejony oddzielny pasek laminatu lub folii.

 

Laminowane fronty


Dostępne w naszej hurtowej sprzedaży fronty laminowane są niezwykle popularne. Wpisują się one we współczesną estetykę, gdzie wszystkie elementy muszą być na wysoki połysk. Klienci kochają je za nieskończone możliwości wyboru koloru, różne kombinacje i łatwość dostosowania ich do wielkości szafek. Nie zraża ich nawet to, że lśniące fronty dobrze wyglądające w katalogach, w praktyce noszą na sobie ślady użytkowania już po kilku godzinach- mówimy tu o odciskach palców, śladach dłoni i zachlapaniach tworzonych przez domowników.


Odpowiednio dobrane fronty do szafek BRW mogą odmienić każdą kuchnię. Oferowana przez nas hurtowa sprzedaż tych produktów sprawi, że klienci będą mogli odświeżać wygląd swoich szafek niskim kosztem. Ich wygląd jest dopasowany do najnowszych trendów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.